OBCHODNÍ PODMÍNKY

PO OBJEDNÁVCE PROHLÉDNĚTE SPAM. OBČAS TAM NAŠE ODPOVĚDI KONČÍ.

 

Obchodní podmínky se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku. Řídíme se zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Prodávající se zavazuje, že osobní data, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami našeho obchodu. Neposkytujeme je žádné třetí osobě.

Objednávka:

Pokud máte o jakoukoli knihu z naší nabídky zájem či máte další doplňující dotazy, napište nám prostřednictvím okénka pod vybranou knihou. Jakékoli dotazy rádi zodpovíme!

Web se aktualizuje průběžně, proto se status knihy nezmění na "prodáno" ihned po odeslání objednávky, ale až po aktualizaci stránek. Je proto možné, že na jednu knihu přijde více objednávek, přičemž kniha bude nadále označena statusem "dostupné" až do aktualizace. Objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém jsme je obdrželi.

Všechny tituly (a mnoho dalších!) jsou zároveň k volnému výběru v naší prodejně v Brně, kde je možné si je prohlédnout a zakoupit v otevírací době, proto se může stát, že titul je v době Vaší objednávky už prodán jinému zákazníkovi, přičemž jsme ještě status zboží nezměnili na "prodáno". To děláme s určitou prodlevou v souladu s aktualizací webu. Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme. Vždy proto vyčkejte na přímo námi napsaný mail, v němž Vás informujeme o odeslání objednávky nebo o jejím rezervování u nás na prodejně. Automaticky odeslaný mail s předmětem "Potvrzení objednávky – AB Antikvariát Petr Bouda" znamená pouze to, že jsme objednávku obdrželi do mailu, neznamená to však, že jsme ji už nachystali.

Než knihu přijdete vyzvednout, vyplňte prosím objednávku, ať máme čas zboží nachystat.

Běžné opotřebení knihy, odpovídající jejímu stáří, není v popisu uváděno.

Doručení a platba:

a) Osobní převzetí na prodejně v Brně, úhrada hotovostí. Platební karty bohužel nepřijímáme. Zboží k vyzvednutí na prodejně rezervujeme po dobu tří pracovních dní. Jakákoliv jiná dohoda je možná.

b) Zaslání zboží Českou poštou (zasíláme zpravidla v úterý a ve čtvrtek):

- dobírka (+ 130,- Kč k ceně objednávky)

- platba předem (+ 90,- Kč k ceně objednávky) – při zvolení platby předem vyčkejte na náš mail s platebními údaji, který posíláme v momentě, kdy knihu skutečně najdeme. Automaticky odeslaný mail s předmětem "Potvrzení objednávky – AB Antikvariát Petr Bouda" znamená pouze to, že jsme objednávku obdrželi do mailu.

 

V případě výrazně těžšího nebo rozměrnějšího balíku vypočítáme dražší poštovné v souladu s tarifem České pošty.

V případě odeslání zboží do zahraničí je nutná platba předem na účet, poštovné počítáme dle tarifů České pošty.

Při objednávce ze zahraničí uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky k objednávce.

 
Otevírací doba Po:13:00-18:00
Út-Pá:10:00-12:00
 13:00-18:00
Výkupní doba Út,St,Čt:10:00-12:00
 13:00-18:00